Jak spędzić wieczór panieński w domu?

Wieczór panieński w domu może się okazać bardzo ciekawie spędzonym czasem. Wystarczy całą imprezę urozmaicić o ciekawe gry oraz quizy. Przygotowane wcześniej zabawy powinny być o lekkim zabarwieniu erotycznym, a przede wszystkim z dużą dawką humoru. W końcu chodzi tutaj o to, abyście wpadły w imprezowy nastrój! Czy przygotowane zabawy będą fajne, w głównej mierze zależy od Waszej pomysłowości. Wysilcie kreatywność! Oczywiście kilka zabaw może być typowych na tę okazję, czyli np. przewijanie lalki na czas czy owijanie Panny Młodej papierem toaletowym, tworząc tym samym coś w rodzaju sukni ślubnej.

Na pewno dużo zabawy będzie przy grach mających na celu przetestowanie wiedzy Panny Młodej o swoim przyszłym mężu. Popularne są również różnego rodzaju quizy kulinarne oraz manualne – Panna Młoda musi się sprawdzić w roli przyszłej żony!

Całą zabawę  domu warto urozmaicić czymś nietypowym. Mamy dla Was kilka pomysłów. Jednym z nich jest zaproszenie instruktorki tańca erotycznego. Raz, że na pewno będziecie się świetnie bawić, a dwa podłapiecie kilka fajnych i przydatnych na parkiecie ruchów! Jeśli nie macie odpowiedniej ilości miejsca w domu, abyście swobodnie mogły poćwiczyć taniec, możecie zaprosić profesjonalną wizażystkę, która przeprowadzi profesjonalny pokaz makijażu. Wyobraźcie sobie minę Panny Młodej na taką atrakcję! Polecam ofertę pokazu makijażu na wieczór panieński Wrocław.

Czy warto zaprosić striptizera?

Atrakcja popularna, acz bardzo kontrowersyjna. Można rzec, że to kwestia gustu. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wieczoru panieńskiego bez występu męskiego tancerza erotycznego. Z kolei inne panie twierdzą, że dla nich jest to po prostu nieatrakcyjne. Jedno wiemy na pewno – bez uprzedniego zapytanie Panny Młodej, co o tym sądzi, nie ma sensu szykować takiej niespodzianki!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s